Individuální hodinové superbalíčky

Nabídka platí do konce měsíce.

Bez balíčku.500 Kč / hod.

Balíček 30 hodin.

Sleva 19 %
405 Kč / hod.

12 150 Kč

Balíček 50 hodin.

Sleva 35 %
325 Kč / hod.

16 250 Kč

Poznámky

V čem jsou výhodné hodinové balíčky?

Klasický způsob naceňování je dost nepřesný a někdy může být cenově neférový vůči jedné či druhé straně. Hodinová sazba nutí využít můj čas a Vaše zdroje na maximum. Problém s hodinovou sazbou ale spočívá v tom, že zákazník mnohdy ztrácí přehled a nemá kontrolu nad tím, co a jak dlouho bude trvat.

Balíčkovaný čas řeší oba problémy. Je cenově férový. Využívá čas na maximum. A zároveň Vám dává absolutní přehled o situaci. Vždy tak víte, v jaké fázi se projekt nachází. Po dokončení velkého milníku, nebo po vyčerpání 80 % budete informováni, kdy k vyčerpání dojde a co ještě ve zbývajícím čase stihnu.

Zároveň pokud se celý balíček nevyčerpá, máte přednostní právo požadovat můj čas před všemi klienty, kteří si objednali mé služby po Vás. Obvykle se ale balíčkový čas využívá na kreativní věci. Na vylepšování stávajících stránek. Nevyužitý čas je tak využit na zkvalitnění služeb. Win-win situace pro obě strany.

Jak si jej objednám?

Kontaktujte mě s informací, jaký balíček jste si zvolil, vygeneruji Vám fakturu na které bude uveden specifický symbol, Váš identifikátor.

Ceny jsou s DPH. Pro tuzemský platební styk jsem neplátcem DPH, ale zároveň jsem identifikovanou osobou v případě zahraničního styku.